Jemnolásky

pátek 22. únor 2013 12:17

nakladatelství Deus

Někdy se vám může zdát, že přátelství je jen slabou náplastí na cit, který v sobě nosíte...

Jsou to skoro dva měsíce, co jsem naposledy psala článek na blog. Důvodů je víc. Potřebovala jsem si na chvíli od blogování odpočinout, najít novou inspiraci a důvod, proč blog psát. Chtěla jsem dojít do fáze, kdy mi blogování opět začne chybět. Podařilo se. V příštích dnech k většímu či menšímu nadšení čtenářů, nejspíš vyplodím několik článků, které nosím už minimálně týden v hlavě.

 

Tím největším důvodem bylo ale dokončení mé třetí knihy. Rozhodla jsem se ji věnovat svému dlouholetému kamarádovi a tak mi možná ještě víc než kdy jindy záleželo na tom, aby byla co nejlepší a aby se při jejím čtení všichni skvěle bavili.

 

Po celou dobu, co jsem knihu psala, jsem si kladla stále dokola několik otázek. Je láska víc než přátelství? Může vlastně láska bez přátelství fungovat? Ale mohou spolu žít přátelé, kteří se nemilují? Snad se mi podařilo alespoň na některé z otázek v Jemnoláskách odpovědět.

 

Jsem si téměř jistá, že láska bez přátelství fungovat nikdy trvale nemůže, ale pouze přátelství nestačí. Jsem ráda, že takovou cestu volit nemusím.

Kniha je v tiskárně, na pultech se s jistotou objeví v polovině března. Ráda bych poděkovala Lence za to, že byla mou první čtenářkou, shovívavým kritikem a jako vždy inspirací a taky Filipovi, za to, že mě to vůbec nechal dopsat :-)

 

Doufám, že vás kniha potěší a že si v ní každý najde kousek sebe.

No a já si jdu konečně v klidu přečíst všechny články svých oblíbených kolegů blogerů :-)

 

Hezký den.

Vaše M.

 

ZDE MŮŽETE JEMNOLÁSKY ZAKOUPIT:

http://www.kosmas.cz/knihy/180175/jemnolasky/

 

 

 

 

 

Monika Petráková

Monika Petráková

Monika Petráková

O životě, o tom co znamená a co přináší, o vztazích a věcech, které s sebou vztahy přinášejí. To vše z pohledu ženy na prahu třicítky. No a snad při tom budu schopná i trochu nadhledu a nadsázky.

Spisovatelka, která došla životní zkušeností k názoru, že o některé zkušenosti je lepší se podělit s ostatními a vypsat se z nich, než se trápit pocitem, že je v nich sama. Jsme v tom všechny; a proto píšu o svých pocitech, myšlenkách a prožitcích, abych dala jiným šanci vyhnout se chybám, které mne samotnou potkaly. A naopak podělit se o to pozitivní.

REPUTACE AUTORA:
0,00