Snad byl šťastnej...

čtvrtek 11. červenec 2013 08:42

Aneb kam až se dá dojít s "blbým" nápadem

Celé to začalo před pár měsíci. Potkala jsem kluka co byl milej, hrál skvěle na kytaru a občas něco napsal. Všechno v našem životě vzalo během chvíle neskutečný spád. Jeho básně jsem četla se zatajeným dechem a nemohla se zbavit pocitu, že mi přijde líto, nechat je ležet na dně šuplíku...

 

krest_20130709_24.jpg

 

A tak jsem se jednoho jarního dne rozhodla, že udělám vše možné i nemožné proto, aby se narodila básnická sbírka, která později dostala s notnou dávkou ironie název "Sem šťastnej".

 

krest_20130709_33.jpg

 

V úterý proběhl v kavárně Černá labuť slavnostní křest. Pro ty, kteří nemohli přijít, přidávám několik momentek a záznam celé akce.

 

https://www.youtube.com/watch?v=tQnhKXLToiY&feature=c4-overview&list=UUwBGg3Hr67VuoGgzlckUM8w

 

krest_20130709_12.jpg

 

Ráda bych poděkovala Adrianě, za krásné provedení celým večerem, Honzovi Nejedlému za perfektní přednes básní, Kubovi za nádherné fotky, Anně Lupienské za poskytnutí úžasných prostor v kavárně a především všem, kteří využili našeho pozvání a přišli si básně poslechnout.

 

 

krest_20130709_03.jpg

 

 

 Básnickou sbírku je možné zakoupit zde: http://umcentrum.cz/produkt/sem-stastnej/?produktId=21420

 

 

 

 

 

Monika Petráková

Monika Petráková

Monika Petráková

O životě, o tom co znamená a co přináší, o vztazích a věcech, které s sebou vztahy přinášejí. To vše z pohledu ženy na prahu třicítky. No a snad při tom budu schopná i trochu nadhledu a nadsázky.

Spisovatelka, která došla životní zkušeností k názoru, že o některé zkušenosti je lepší se podělit s ostatními a vypsat se z nich, než se trápit pocitem, že je v nich sama. Jsme v tom všechny; a proto píšu o svých pocitech, myšlenkách a prožitcích, abych dala jiným šanci vyhnout se chybám, které mne samotnou potkaly. A naopak podělit se o to pozitivní.

REPUTACE AUTORA:
0,00